Grantar napisał(a):

SKWK płacze że idziemy na dno bo na stadionie nie ma kibiców ....
lekka schizofrenia ....
a Bednarz ? nawet jak będzie musiał odejść znajdzie pracę za podobne pieniądze w klubach które płacą pensję .....
|
No nie byłbym taki pewien. Wbrew pozorom myślę, że już bardzo stracił, bo wreszcie zaczęło się pisać o niekompetencji zarządu i problemach, które jego działania spowodowały. Na ten moment chyba tylko ktoś pokroju Wojciechowskiego mógłby go zatrudnić.