Wyświetl pojedynczy post
tas de fleia
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6102
Stary 11.07.2014, 08:29
Grantar napisał(a):Wyświetl post
SKWK płacze że idziemy na dno bo na stadionie nie ma kibiców ....
lekka schizofrenia ....
a Bednarz ? nawet jak będzie musiał odejść znajdzie pracę za podobne pieniądze w klubach które płacą pensję .....
No nie byłbym taki pewien. Wbrew pozorom myślę, że już bardzo stracił, bo wreszcie zaczęło się pisać o niekompetencji zarządu i problemach, które jego działania spowodowały. Na ten moment chyba tylko ktoś pokroju Wojciechowskiego mógłby go zatrudnić.
Odpowiedz cytując