|
Senior Member
Offline
|
#6093

10.07.2014, 22:57
|
Grantar napisał(a): 
|
Wrócą .. będzie kasy po uszy i LM ..
|
Grantar napisał(a): 
głupi Bednarz oszczędza .....
a recepta taka prosta.
|
Taa. Wspaniale Bednarz oszczędza .. A w ramach oszczędności zadbał o to aby Wisła skopała finał sezonu wiosną 2012 i w miejsce możliwego 4 miejsca (dajacego gre w pucharch) było 7, a postarał się pięknie o demotywowanie całej ekipy ogłaszając w decydującej fazie rozgrywek, w trakcie sezonu iż z nikim kontrakty nie będą przedłużane i potencjalna kasa z pucharów poszła w las.. Podobnie skopał wiosnę roku bieżącego, nakręcając konflikt z kibicami, rozumiem, że też z podobnym celem, po co nam frekwencja i puchary, lepsze są .. oszczędności.. No tak po co nam korzyści z LE, przecież Ci paskudni Holendrzy mieli to paskudne MP2011 i kw. do LM i LE i wyjście grupy i ok. 4 mln ero z UEFA, a po co to nam, lepsze od kasy z UEFA, lepsze od wysokiej frekwencji, .. są „oszczędności”, bo poprzez nie „wychodzimy na prostą” i już wkrótce będą dzięki nim tylko „kłopoty bogactwa”.
Ostatnio edytowane przez milosz : 10.07.2014 o godz. 23:00.
|
|