Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6092
Stary 10.07.2014, 22:48
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Hmmm, przy Reymonta 22? Tam gdzie była na długo, długo przed nim? W tym samym miejscu będzie również długo po nim. Przestań żyć przeszłością, a zacznij przyszłością. Ona nie przedstawia się w zbyt kolorowo i to mnie jako kibica martwi.

PS. Mój post również został usunięty, w którym tam stwierdziłem, że za obecną sytuację całą winę ponosi właśnie Cupiał. Czy to już też się robi tutaj zakazane?

była w momencie dużego marazmu, pałętała się między 1 a 2 ligą, a ostatnie mistrzostwo zdobyła w 78 roku. Tam była. Może i przez najbliższe 50 lat nie osiągniemy tyle sukcesów ( na krajowym podwórku) ile w ostatnich 17 latach z Cupiałem, ale czy było warto ? to pytanie powinno być retoryczne, ale jak widać nie jest. Przykre.
Odpowiedz cytując