Karherop napisał(a):

Wg mnie Cupiał nie zwija interesu. Oczywistym jest że mamy kryzys finansowy, ale czym jest ten kryzys w ponad 108- letniej historii ? niczym
są lata tłuste i lata chude, to normalne. A że kibice są podatni na wszelkie zmiany to i przy każdym takim kryzysie jak ten wróżą że Wisła wyląduje w 4 lidze.
Ja o wycofywaniu Cupiała z Wisły słyszę tak od 8 lat i pewnie jeszcze przez następne 8 lat będę słyszał.
PS. Ktoś tam pisał że Cupiał zostawi w Wiśle spaloną ziemię. To ja się pytam gdzie była Wisła przed jego przyjściem i co w tym czasie Wisła osiągneła. Tego nam nikt nie zabierze.
|
Hmmm, przy Reymonta 22? Tam gdzie była na długo, długo przed nim? W tym samym miejscu będzie również długo po nim. Przestań żyć przeszłością, a zacznij przyszłością. Ona nie przedstawia się w zbyt kolorowo i to mnie jako kibica martwi.
PS. Mój post również został usunięty, w którym tam stwierdziłem, że za obecną sytuację całą winę ponosi właśnie Cupiał. Czy to już też się robi tutaj zakazane?