Wyświetl pojedynczy post
najm
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9726
Stary 10.07.2014, 21:15
Stare, ale chyba trochę pominięte. Adam Buksa, talent który pewno teraz by dostał szansę gry w Wiśle od nowego sezonu będzie grał w Lechii.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=24442
Odpowiedz cytując