|
Na napływ kasy od Cupiała bym nie liczył. Klub płaci teraz za niewiedzę i brak pomyślunku u właściciela.
Wisła nie ma w tej chwili nic czym można byłoby podreperować budżet prócz(sprzedaż) młodziaków(ale to jeszcze nie ten czas). Moim zdaniem Boguś powinien zacząć intensywnie szukać sponsora, który nie rzuci klubu po roku i taki który wzmocni Wisłę na tyle, żeby mogła walczyć o mistrza i LM. Są to niestety tylko życzenia.
|