Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6087
Stary 10.07.2014, 20:28
Na napływ kasy od Cupiała bym nie liczył. Klub płaci teraz za niewiedzę i brak pomyślunku u właściciela.
Wisła nie ma w tej chwili nic czym można byłoby podreperować budżet prócz(sprzedaż) młodziaków(ale to jeszcze nie ten czas). Moim zdaniem Boguś powinien zacząć intensywnie szukać sponsora, który nie rzuci klubu po roku i taki który wzmocni Wisłę na tyle, żeby mogła walczyć o mistrza i LM. Są to niestety tylko życzenia.
Odpowiedz cytując