Gwiaździsty napisał(a):

Wczoraj JKM odkrywczo przyrównał żołnierzy sowieckiego GRU walczących na Ukrainie do.....Żołnierzy Wyklętych a dzisiaj desant na tzw. Łączkę przeprowadziły oddziały POstkomuny i przejęły kontrolę nad cmentarzem i wykopaliskami:
http://niezalezna.pl/57192-nowe-info...pn-na-sluzewcu
|
Jabys chociaz wiedzial co to jest GRU i jakie to ma powiazanie z postkomna blokujaca odkrycie prawdy na Służewie... Obys wrocil do matrioszki rasiji szybciej niz na zasłużoną emeryture.