Jest możliwość dostania darmowego bonu do bet-at-home o wartości 10 euro.
Żeby dostać bon trzeba napisać prywatną wiadomość z prośbą do :
https://www.facebook.com/SC24com?fref=photo typu : Can you give mi one bon bet-at-home please ?
Nie każdy dostanie ten bon, musicie liczyć na ich dobre chęci. Ja oraz kilka innych osób bez problemu dostało. Nie zasypujcie ich spamem tylko grzecznie czekajcie, a może wam się uda i dostaniecie.
Przy okazji zapraszam na mojego bloga : mojeetypy.blogabet.com/