Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6073
Stary 10.07.2014, 14:08
No to chyba runął mit, że Jacek wyprowadza klub na prostą.
Dlatego tez pisałem, że czwarta liga to realny scenariusz. W sensie - trzeba być na to przygotowanym, bo ciągłe cięcie kosztów I obniżka przychodów (o dochodach nie wspominam) to droga jednokierunkowa. O czym zresztą wielu przede mną pisało.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując