Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6072
Stary 10.07.2014, 14:06
Niestety Cupiał nawet po tym klubie nie zostawi "spalonej ziemi" a bagnisty wyjałowiony teren. Moim zdaniem najrozsądniejszym pomysłem było by zaczęcie wszystkiego (i z głową) od nowa ale z ludźmi, którzy znają się na biznesie i co najważniejsze- kochają ten klub. Mimo, że mam szacunek do Cupiała za to co z klubem zrobił, niestety uważam, że w tej chwili jedynie ciąży Wisłe. Sorry, ale dla mnie najważniejszy jest klub.
To, że są kompromitujące wyniki to tam ....- ale że pluje się w twarz kibicom , to już chyba ewenement na skalę światową. Nie badźmy naiwni, Bednarz to jedno, drugie to to, że nikt nie miał jeszcze w klubie tak posuniętej władzy by decydował się samodzielnie na tak odważne/głupie ruchy jak wytoczenie otwartej wojny z własnymi kibicami. Bednarz jest po prostu kolejną tarczą i parasolem- bo zapewne "jak ci wredni kibole mogą chcieć czerpać 1 zł od biletu z klubu który włożyłem ponad 100 mln złotych"
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 10.07.2014 o godz. 14:08.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując