Przede wszystkim chodzi o zdrowie kluczowych zawodników. Najprostszy przykład to Brożek, porównajcie sobie jego jesień kiedy był zdrowy (20 meczów i 12 goli) i wiosnę kiedy miał kłopoty (15 i 6). To jest klucz.
Jeśli chodzi o siłę kadry na tle innych to dla zainteresowanych więcej tutaj:
http://wislakrakowtaktycznie.blogspo...j-gwiazdy.html