http://polskiepiekielko.pl/2014/06/z...uje-media.html
Dla łowców afer i myślących jak wujek co chciał zamienić siekierę na kijek
Cytat:
Największe polskie media znowu przypomniały sobie o Zbigniewie Stonodze i jego działalności, czym dokonały autokompromitacji.
We wtorek niemal wszystkie najpoczytniejsze media opublikowały news na temat zakupu czerwonego ferrari przez Stonogę oraz obklejenia go hasłem „Złodzieje z Wiejskiej oddajcie Polskę”.
Tymczasem przedsiębiorca przez kilka miesięcy swojej działalności zdążył oskarżyć o korupcję i udział w aferach kilkudziesięciu najważniejszych polityków III RP, w tym Aleksandra Kwaśniewskiego, Jarosława Kaczyńskiego oraz Leszka Millera. Temu ostatniemu zarzucił nawet udział w każdej aferze w III RP.
To jednak nie spotkało się z zainteresowaniem mediów, nawet tych „niepokornych” i rzekomo walczących z układem. Prawdopodobnie dlatego, że Stonoga już kilkukrotnie dał do zrozumienia, iż posiada ciekawą wiedzę nie tylko na temat polityków, ale także na temat dziennikarzy.
O kolejnych posunięciach przedsiębiorcy, który był 114 razy niesłusznie oskarżany i tyle samo razy uniewinniany, można przeczytać jedynie na Polskim Piekiełku. Poniżej zamieszczamy linki do wszystkich naszych publikacji poświęconych jego działalności.
|
Pis nam da! kolejnym czarodziejskim programem walki z...(i tu se wstaw)
