Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3998
Stary 09.07.2014, 15:57
Oby Wisła przedłużyła kontrakt z Adidasem i może ujrzymy takie coś- proste i ładne

Olympique Lyon





West Ham United

Ostatnio edytowane przez heoij : 09.07.2014 o godz. 16:02.
Odpowiedz cytując