Korwin odpłynął już kilka dekad temu i ta choroba jest nieuleczalna dlatego dla polskiego liberalizmu najlepsze byłoby, aby zszedł jak najszybciej.
Ja i narodowe klapki na oczach. Tego jeszcze tutaj nie było
Zwyczajnie Korwin nie ma pojęcia o czym mówi, a pieprzy trzy po trzy.