Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27568
Stary 09.07.2014, 13:18
To, że Korwin odpłynął, bo wcale tak nie musi być.
Reszta to tylko mocne prawdopodobieństwa

Jezu on ma na myśli mechanizm jaki działa w tym kontekście, który można odnieść do naszych żołnierzy wyklętych i robi to poprzez porównanie. Co w tym jest skandalicznego? Zdejmijcie te narodowe klapy z oczu, bo robi się coraz śmieszniej! Nawet ze zrozumieniem nie potraficie przeczytać paru zdań.
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Korwin odpłynął już kilka dekad temu i ta choroba jest nieuleczalna dlatego dla polskiego liberalizmu najlepsze byłoby, aby zszedł jak najszybciej.
A ja bym chciał jakieś konkrety, a nie konformizm. Czemu odleciał, co nielogicznego powiedział, co się nie zgadza w tym co mówi?

Cytat:
Ja i narodowe klapki na oczach. Tego jeszcze tutaj nie było
Nie koniecznie masz narodowe klapki, ale stosujesz konformizm, bo w pewnych kręgach reprezentujących przez ślepców z Pis-u nie wygodnie jest powiedzieć parę słów które mają odniesienie rzeczywiste, gdyż ich tabu jest tak silne, że za niedługo powrócimy do czasów gdy polski szlachcic uważał się za potomka sarmatów a Polska jest krajem mesjańskim
Już nie można powiedzieć, że Ukraina ma swoich żołnierzy wyklętych no bo jak! Czar mesjanizmu polskiego narodu by prysł Wyklęci żołnierze w Polsce dla Polski nadani prosto od Boga

Cytat:
Zwyczajnie Korwin nie ma pojęcia o czym mówi, a pieprzy trzy po trzy.
A ja bym chciał, fakty, wydarzenia, liczby, mówiące przeciw czyli argumenty a nie nie twoje subiektywne odczucia nacechowane wpływem wielu nieporządanych źródeł, bo o gustach się nie dyskutuje
Ostatnio edytowane przez palikot : 09.07.2014 o godz. 17:53.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰