Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27564
Stary 09.07.2014, 13:08
emj10 napisał(a):Wyświetl post
To akurat jest mocne nadużycie, niezależnie do tego czy to ironia, czy nie. Korwin trochę odpłynął ze swoją oceną sytuacji na Ukrainie i nie broni go to, że portale typu kresy.pl, czy kilku innych publicystów wysuwa podobne testy.

Obecna sytuacja na Ukrainia to zwyczajna wojna między Ukrainą zachodnią (proeuropejską), a Ukrainą zachodnią (prorosyjską) wpieraną przez najemników wrzucaonych tam przez Putina. W tle tych walk jest konflikt między narodowcami z różnych stron świata, którzy dołączyli do tej wojenki.
Nie, nie jest to nadużycie. Póki co jesteś pod wpływem propagandy zachodnioeuropejskich amerykańskich i polskich mediów jak paru panów reprezentujących PIS na forum. Twoje przekonanie bierze się od mediów, które mają interes w tym, żeby taki stan rzeczy rozpowszechniać. Pierwsza zasada. Pewne informację traktuje się co najwyżej z przymrużeniem oka gdy strona która je rozprzestrzenia ma jakikolwiek interes w tym, żeby nie robić tego nieobiektywnie a wiadomo, że i UE ma interes żeby Ukrainę wciągnąć, Stany mają interes, żeby McDonaldy i Fordy gdzieś sprzedawać(tylko w demokracji) a Polska oczywiście robi laskę, bo interesu nie ma żadnego o czym mówił Sikorski na nagraniach.
Ruscy znowu mają interes w tym żeby sobie trochę terytorium włączyć i kopalń zajebać. Dwie grupy interesu się ścierają i wam plecą bzdury w które wy wierzycie. Jaka jest prawda? Mało osób wie. Ale jak ktoś jest święcie przekonany, że JKM bredzi na starość i zwariował mówiąc że poszkodowane jest społeczeństwo gdzie 90% ludności jest prorosyjska i chce do Rosji, a nie to, które my chcemy sobie wciągnąć do UE, to tylko pokazuje, że sami jesteśmy obłąkani przez tą manipulację i ten cały system, z którym chcecie walczyć
Trochę umiaru panowie. Nie chciałbym aby kibice Wisły to były zaślepione marionetki, którymi można sterować jak kto ma ochotę. Propaganda ciągle trwa, nie skończyła się po upadku PRL-u stosuje ją cały świat, bo ma w tyminteres($$$kasa$$) dlatego, żeby sobie z nią radzić, trzeba mieć kilka źródeł informacji, łączyć przesłanki, wyciągać spójność tych przesłanek. Ślepota już kiedyś ten kraj doprowadziła do rozpadu. Wystarczy tego. Myślcie!
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰