|
Generalnie aplikacje pisze i testuje firma, ktora ja wydaje. Po stronie Wisly nie lezy zapewnienie srodowiska testowego itd. Tez mnie dziwi fakt, ze wdrozenie nowego systemu sprzedazy biletow, oznacza wylaczenie starego na miesiac. Zazwyczaj robi sie to tak, ze cos dziala, nastepuje przerwa nawet jesli nie kilka godzin to jeden dzien i jest nowa wersja. Pytanie kto rekomendowal podpisanie takiej umowy i czemu...
|