Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27559
Stary 09.07.2014, 09:13
Właśnie najwięcej osób wywiało za tej sławetnej IV RP w latach 2004-2007. Wtedy ponad pół miliona więcej niż teraz było na emigracji.