Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27557
Stary 09.07.2014, 09:05
Korwin na szczęście zaraz kopnie w kalendarz (72 lata w tym roku), więc jak coś ta jego partia ma szanse rządzić, albo współrządzić dopiero pod koniec tej dekady, gdyż tak jak pisałem nie ma szans, aby w kolejnym parlamencie ktoś wszedł z nimi w koalicję. Nowi liderzy i nowi ludzie będą już wtedy zupełnie w innej sytuacji, ale niestety czeka nas kolejne 5 lat psucia państwa, czy to przez bezidową partię władzy PO, która zrobi jeszcze kilkadziesiąt wałków w tym czasie, czy przez zacietrzewiony PiS, który na sztandarach będzie niósł zmianę Polski w socjalną i solidarną V RP.

Trzeba sobie powiedzieć, że smutny los nas czeka w kolejnych latach, a Polska jak tkwiła to dalej będzie tkwić w marazmie, z podzielonym na pół społeczeństwem, dla którego 1000 euro miesięcznie to sufit, a za te psie pieniądze "pokolenie 1000 euro" nie chciało pracować na południu i zachodzie Europy.

Sami sobie jednak tą władzę wybieramy na wzór społeczeństwa i dlatego sami jesteśmy sobie temu winni.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 09.07.2014 o godz. 09:07.