szprotson napisał(a):

|
Czy był sens zmieniać system?
|
Był sens, bo były błędy. Ale tylko kompletny ignorant uwierzy, że wymagało to wyłączenia całości na miesiąc.
Tak jak kolega Lukasz wyżej, który wygooglował jakiś link, nic z niego nie zrozumiał i próbuje mnie zagiąć.
Jedynym realnym powodem zamknięcia serwisu na tak długi okres w tak kluczowym momencie mógłby być wyciek informacji bądź wykrycie dziur bezpieczeństwa, które mogłyby do niego prowadzić. Ale gdyby realnie istniało zagrożenie, to klub miał obowiązek o tym poinformować swoich użytkowników, więc już byśmy pewnie o tym wiedzieli.
szprotson napisał(a):

|
przede wszystkim zastanawia mnie jedna rzecz. Czy zmiana system Nas coś kosztuje? Biorąc pod uwagę ostatnie teksty o braku hajsu logicznym jest że mamy to za darmo co nie? Bo jeśli My coś za to płacimy to osoba odpowiedzialna za danie zgody na to powinna wylecieć przez okno z przyczepionym do szyji pustakiem by się szybciej leciało.
|
Zależy od podpisanej umowy, ale zwykle jest wykupione jakieś wsparcie. Czyli - prawdopodobnie nas to kosztuje, ale kwota ta została już opłacona jako część kontraktu. Może to być też etap odbioru.
Możliwości są różne, ale strzelam, że nie płacimy nic ekstra. W przeciwnym wypadku ten kto podpisywał umowę jest idiotą.