Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6046
Stary 08.07.2014, 23:45
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Czy był sens zmieniać system?
Był sens, bo były błędy. Ale tylko kompletny ignorant uwierzy, że wymagało to wyłączenia całości na miesiąc.

Tak jak kolega Lukasz wyżej, który wygooglował jakiś link, nic z niego nie zrozumiał i próbuje mnie zagiąć.

Jedynym realnym powodem zamknięcia serwisu na tak długi okres w tak kluczowym momencie mógłby być wyciek informacji bądź wykrycie dziur bezpieczeństwa, które mogłyby do niego prowadzić. Ale gdyby realnie istniało zagrożenie, to klub miał obowiązek o tym poinformować swoich użytkowników, więc już byśmy pewnie o tym wiedzieli.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
przede wszystkim zastanawia mnie jedna rzecz. Czy zmiana system Nas coś kosztuje? Biorąc pod uwagę ostatnie teksty o braku hajsu logicznym jest że mamy to za darmo co nie? Bo jeśli My coś za to płacimy to osoba odpowiedzialna za danie zgody na to powinna wylecieć przez okno z przyczepionym do szyji pustakiem by się szybciej leciało.
Zależy od podpisanej umowy, ale zwykle jest wykupione jakieś wsparcie. Czyli - prawdopodobnie nas to kosztuje, ale kwota ta została już opłacona jako część kontraktu. Może to być też etap odbioru.
Możliwości są różne, ale strzelam, że nie płacimy nic ekstra. W przeciwnym wypadku ten kto podpisywał umowę jest idiotą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.07.2014 o godz. 23:53.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując