Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6045
Stary 08.07.2014, 20:57
o czym wy w ogóle rozmawiacie.
pierwsze i zasadnicze pytanie? Czy był sens zmieniać system?
spodziewam się zamknięcia stadionu na parę kolejek bo będzie zmieniany system w bramkach
a potem bedzie zmieniana numeracja krzesełek no i pół rundy minie.

przede wszystkim zastanawia mnie jedna rzecz. Czy zmiana system Nas coś kosztuje? Biorąc pod uwagę ostatnie teksty o braku hajsu logicznym jest że mamy to za darmo co nie? Bo jeśli My coś za to płacimy to osoba odpowiedzialna za danie zgody na to powinna wylecieć przez okno z przyczepionym do szyji pustakiem by się szybciej leciało.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując