|
o czym wy w ogóle rozmawiacie.
pierwsze i zasadnicze pytanie? Czy był sens zmieniać system?
spodziewam się zamknięcia stadionu na parę kolejek bo będzie zmieniany system w bramkach
a potem bedzie zmieniana numeracja krzesełek no i pół rundy minie.
przede wszystkim zastanawia mnie jedna rzecz. Czy zmiana system Nas coś kosztuje? Biorąc pod uwagę ostatnie teksty o braku hajsu logicznym jest że mamy to za darmo co nie? Bo jeśli My coś za to płacimy to osoba odpowiedzialna za danie zgody na to powinna wylecieć przez okno z przyczepionym do szyji pustakiem by się szybciej leciało.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|