|
Byłem w szoku jak przeczytałem ze Lechia wybiera Sallera.
Saller z tego co pamiętam jest niemiecki, sam mam z 2 koszulki z jakichś tam turniejów czy coś, no ale to była marka która porównywałem z Mayor`em, Kokotem czy Vigo. Niemniej jednak niektóre kroje mają spoko, a koszulki w miarę lekkie.
Dresy chujowe bo zielone, a tam nie ma mozliwosci bawienia się kolorystyką.
I tak lepiej niż Cracovia która ma Legeę.
Zobaczymy na co My trafimy jak skończy się umową, nie liczyłbym na adasia
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|