Lukasz napisał(a):

|
Zrozum. Nie twierdze że się nie znasz, nie twierdze że jak będe mial rację to ja się znam a jak Ty ją bedizesz miałrację to ja się nie znam.
|
Nie. To ja twierdzę, że jesteś kompletnym ignorantem (podobnie ja Viper, który przy okazji napisał mi nowe CV

), który nie rozumie istoty postawionego problemu.
Dlatego zapytałem o kompetencje w temacie. Milczenie jest również formą odpowiedzi.
Rzeczy które wskazałeś podchodzą pod wsparcie. Obrazki, linki etc. to pierdoły nie warte uwagi. Zmiany w plikach html na serwerze. Logika biznesowa - ok, przerzucamy z deva na proda, przekręcamy serwer - kilkanaście godzin. Viper naprawdę błysnął wiedzą w swoim poście.
Makabra.
Lukasz napisał(a):


Dlatego właśnie zapytałem o kompetencje. Mógłbym Ci dzieciaku napisać artykuł o konwersji miedzy charem a varcharem, Text-em a CLOB-em, o dopełnianiu spacjami, o implementacjach w poszczególnych typów danych w różnych bazach czy kodowaniu Unicode.
I nijak się to będzie miało do tematu.
Wygoogluj coś jeszcze. Będziesz wyglądał pro

Zmierzasz do czegoś? To napisz wprost.
Ja odpadam na tym etapie. Za cienki jestem
