Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6041
Stary 08.07.2014, 18:28
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Ja? A czemu ja?
Ponieważ ja już napisałem czym się zajmuje i skąd bierze się moja wiedza. W ten sposób każdy mógłby porównać wiarygodność obu źródeł informacji.
W chwili pisania wydawało mi się to oczywiste...

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dobrze wiesz ze nawet taka glupia migracja może nastręczyć wiele problemów i czasami wymaga konkretnego testowania. Wystarczy że update ='a ' w jednej bazie zapiszuje Ci się jako 'a ' a w drugiej jak 'a'. I być może jestes w dupie a być może nie.

Dlatego właśnie mamy narzędzia do ETL-a.
I nijak to się mia do wyłączania produkcyjnego systemu.
Sorry, nie ogarniasz tematu...

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Gadasz waść jak typowy dyrektor.
W firmach informatycznych hierarchie są bardziej rozbudowana niż dyrektor - programiści.

Widzę, że to jest typowa rozmowa "dziada z obrazem". Nie masz pojęcia o czym piszesz, próbujesz zmieniać temat, nie jesteś w stanie konkretnie odpowiedzieć na żadne pytanie.

Nie łatwiej napisać po prostu, że się na tym nie znasz?

EDIT: Chociaż, po chwili zastanowienia - pisałem o normalnych firmach, może tu jest błąd? W S.A. nic nie jest normalne, więc taka "aktualizacja" systemu uniemożliwiająca internetową sprzedaż karnetów przed rozpoczęciem sezonu pewnie mieści się w ogólnie rozumianym "klimacie" panującym w i wokół klubu.
Tak czy siak - poważne to nie jest.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.07.2014 o godz. 18:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując