Lukasz napisał(a):

Ponieważ ja już napisałem czym się zajmuje i skąd bierze się moja wiedza. W ten sposób każdy mógłby porównać wiarygodność obu źródeł informacji.
W chwili pisania wydawało mi się to oczywiste...
Lukasz napisał(a):

|
Dobrze wiesz ze nawet taka glupia migracja może nastręczyć wiele problemów i czasami wymaga konkretnego testowania. Wystarczy że update ='a ' w jednej bazie zapiszuje Ci się jako 'a ' a w drugiej jak 'a'. I być może jestes w dupie a być może nie.
|

Dlatego właśnie mamy narzędzia do ETL-a.
I nijak to się mia do wyłączania produkcyjnego systemu.
Sorry, nie ogarniasz tematu...
Lukasz napisał(a):

|
Gadasz waść jak typowy dyrektor.
|
W firmach informatycznych hierarchie są bardziej rozbudowana niż dyrektor - programiści.
Widzę, że to jest typowa rozmowa "dziada z obrazem". Nie masz pojęcia o czym piszesz, próbujesz zmieniać temat, nie jesteś w stanie konkretnie odpowiedzieć na żadne pytanie.
Nie łatwiej napisać po prostu, że się na tym nie znasz?
EDIT: Chociaż, po chwili zastanowienia - pisałem o normalnych firmach, może tu jest błąd? W S.A. nic nie jest normalne, więc taka "aktualizacja" systemu uniemożliwiająca internetową sprzedaż karnetów przed rozpoczęciem sezonu pewnie mieści się w ogólnie rozumianym "klimacie" panującym w i wokół klubu.
Tak czy siak - poważne to nie jest.