emj10 napisał(a):

Ustosunkuj się do tego w takim razie.
Hehe. Dawno nie widziałem wpisu tego patafiana Drozda, więc dobrze, że zacytowałeś, bo oplułem się ze śmiechu. Listy hakowe trzymam głównie na wszystkich pisiorów, aby w każdej chwili wyciągnąć z teczki jakąś informacje, albo ciekawe zdjęcie. Czasem trafi się jednak przydatna fotka Olejnik
|
frajerze , twoje tłumaczenie jest żałosne, każdy kto obserwuje ten temat wie ze jesteś zadaniowcem, udajesz bezstronnego , ale praca to praca, czasami się nie kontrolujesz, więcej szkoleń z" bezstronności" potrzebujesz, frajer wydymany przez PIS , pyszne