Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27550
Stary 08.07.2014, 18:26
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Ustosunkuj się do tego w takim razie.


Hehe. Dawno nie widziałem wpisu tego patafiana Drozda, więc dobrze, że zacytowałeś, bo oplułem się ze śmiechu. Listy hakowe trzymam głównie na wszystkich pisiorów, aby w każdej chwili wyciągnąć z teczki jakąś informacje, albo ciekawe zdjęcie. Czasem trafi się jednak przydatna fotka Olejnik
frajerze , twoje tłumaczenie jest żałosne, każdy kto obserwuje ten temat wie ze jesteś zadaniowcem, udajesz bezstronnego , ale praca to praca, czasami się nie kontrolujesz, więcej szkoleń z" bezstronności" potrzebujesz, frajer wydymany przez PIS , pyszne