Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6037
Stary 08.07.2014, 18:02
Viper napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale nie wdrażałeś nigdy żadnego systemu. (Sorry, ale skąd ta wiedza - dopisek mój) (...)
Napisałem wyżej, że pracuję zawodowo i brałem już udział w kilkunastu wdrożeniach. W bardzo dużych korporacjach (jak na polskie warunki).
Pełnię kierownicze stanowisko.
Zarabiam wielokrotność średniej krajowej.
Netto.

Nie wiem o czym bredzisz, ale lepiej daj sobie spokój.
To co powyżej jest jedynie stwierdzeniem moich kompetencji i pozycji zawodowej.

Uwierz - wiem o czym piszę. To jest mój zawód. Nie tylko wyuczony, pracuje w nim już kilka lat. Z sukcesami.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.07.2014 o godz. 18:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując