Viper napisał(a):

|
Sorry ale nie wdrażałeś nigdy żadnego systemu. (Sorry, ale skąd ta wiedza - dopisek mój) (...)
|
Napisałem wyżej, że pracuję zawodowo i brałem już udział w kilkunastu wdrożeniach. W bardzo dużych korporacjach (jak na polskie warunki).
Pełnię kierownicze stanowisko.
Zarabiam wielokrotność średniej krajowej.
Netto.
Nie wiem o czym bredzisz, ale lepiej daj sobie spokój.
To co powyżej jest jedynie stwierdzeniem moich kompetencji i pozycji zawodowej.
Uwierz - wiem o czym piszę. To jest mój zawód. Nie tylko wyuczony, pracuje w nim już kilka lat. Z sukcesami.