Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6036
Stary 08.07.2014, 17:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma absolutnie żadnych przesłanek zmuszających do wyłączania starego systemu na miesiąc, żeby wdrożyć nowy. Nie przy malutkiej aplikacyjce do sprzedaży biletów. U mnie na studiach pisaliśmy takie w dwuosobowych grupach jako zaliczenie na zajęcia. W kilka dni (znaczy - oficjalnie przez cały semestr, ale siadało się zwykle na dwa dni przed zaliczeniem ).?
Sorry ale nie wdrażałeś nigdy żadnego systemu. Napisanie aplikacji na zaliczenie, której nikt nie będzie użytkował to jedno. Stworzenie systemu do sprzedaży biletów to drugie. Nie chodzi o sami napisanie silnika, ale całą otoczkę. Wprowadzenie bazy miejsc, przetestowanie jak działa system gdyby nagle trzy osoby chciały kupić jedno miejsce (plus setka innych problemów, która zazwyczaj w fazie koncepcji nikomu nie przychodzi do głowy), połączenie to z systemem płatności, rozliczanie etc. Połączenie z baza danych kart kibica a potem testowanie funkcjonalności stabilności. To że przepisujesz jakieś kody za średnią krajową w korporacji nie znaczy, że znasz się na wdrażaniu dużych systemów.

Wylecieć to powinien prezes, który w takim klubie sprzedaż biletów opierałby na aplikacyjke studentów, którą zrobili na zaliczenie.
Odpowiedz cytując