Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27548
Stary 08.07.2014, 17:45
No i spoko, ale co spoko?

Żarty z pewnego osobnika nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistą polityką, w której nie wszystko co jest białe jest białe oraz nie wszystko co czarne jest czarne parafrazując pisowskiego klasyka

Dorabianie mi gęb obrońcy PO, obrońcy PSL-u, czy ZLS-u, a nawet przydupasa Korwina jest o tyle o ile śmieszne raczej dla mnie, bo pokazuje małostkowość i słabość rozmówców.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 08.07.2014 o godz. 17:48.