|
No akurat to, że jest antysemitą to o nim dobrze nie świadczy.
Co do prorosyjskości to broniłbym go za wypowiedzi o samej wojnie na Ukrainie, gdzie nie jest to taka klarowna sprawa, gdyż walczy tam po obu stronach kilka tysięcy najemników, narodowców oraz miłośników lokalnych wojenek, w tym sporo Polaków, Włochów i weteranów z wojny bałkańskiej. Natomiast jego pojawienie się w Ambasadzie Rosyjskiej nie jest zgodne z polską racją stanu mimo, że oprócz niego pojawiły się wtedy inne znane persony.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 08.07.2014 o godz. 10:52.
|