Stelio napisał(a):

Poczekajmy do końca kontraktu z Adidasem i w ramach ciągłych cięć w budżecie pewnie też przywitamy jakieś Lotto czy inne Tico
|
Lotto jeszcze można by było przeboleć

Ale znając geniusz jacusia do cięć kosztów, to bardziej spodziewał bym się Kipsty
