Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27530
Stary 07.07.2014, 23:39
Znalazł się jeden przytomny z dobrym wzrokiem

Obsuwa będzie na pewno, bo już mówiono na początku roku, że nie będzie technicznych możliwości odbioru katarskiego gazu od 1 stycznia 2015.