http://biznes.gazetaprawna.pl/artyku...rwca-2015.html widzę, że gazoport teraz V-VI 2015, kiedy kolejna obsuwa?
Przecież gołym okiem widać, że zdjęcie nie może być z 1988, Michnik wyglądał wtedy tak:
https://www.youtube.com/watch?v=K6Bo0pwq7L4 notabene rozmowa na temat pracy dla Kiszczaka
