Kocur napisał(a):

|
E: Tusk też nie broni Sienkiewicza i innych ... gadka ta sama - gość ma rację - to nie były zdjęcia z oficjalnego wywiadu takiego samego jak z Kaczyńskim
|
Gość nie ma racji, bo to było zdjęcie z tego wywiadu o czym pisało chociażby "Wprost" w 2001 roku.
Wystarczyło popatrzeć na jakiś archiwalny film z Magdalenki, czy na zdjęcia z 1990, bądź 1991 roku, żeby wiedzieć, że to zdjęcie powstało dekadę później.
Zdjęcie z 1991 roku wrzucone do "Resortowych dzieci".
Kublik pierwsza po lewej. Stokrotka wiadomo. Nie powiesz, że Kublik 3 lata wcześniej wyglądała na kilkanaście lat starszą skoro miała tutaj na zdjęciu ze 26-27 lat to na tym zdjęciu upośledzonego musiałaby mieć ze 23 lata?
Edit: Kublik była mniej więcej rówieśniczką Lisa, ledwo co po studiach, no i po dobrej zaprawie w CBOS-ie co przypomina Czarzasty na swoim blogu jadąc ją równo z gównem:
http://czarzasty.blog.onet.pl/2011/0...ieszki-kublik/
Edit 2: Znalazłem jeszcze ciekawą serię zdjęć koleżanek z mniej więcej tego samego czasu.
Kublik w połowie lat 90-tych z Millerkiem
Rok 1999 - w tle Pałubickiego
Rok 2000 - w czasie wywiadu z Lechem Kaczyńskim do wspomnianej wcześniej książki
Ok. 2000 - w czasie wywiadu z Aleksandrem Kaczyńskim do wspomnianej wcześniej książki
Ok. 2000 roku
Reszta fotek z wywiadów z połowy poprzedniej dekady (Tusk, Komorowski i Marcinkiewicz):
http://fotoguma.blox.pl/2008/05/Prez...tu-rzadzi.html