|
^^ a jakie to zespoły mają kadrę ponad 20 zawodników o poziomie ekstraklasowym?
Legia i Lechia na chwile obecną jak najbardziej. Taki Lech to już niekoniecznie. Tak naprawdę brak szerokiej kadry (czyli po dwóch równorzędnych zawodników na każdą pozycje) to problem większości naszych zespołów. Naszym problemem jest to, że mamy tylko pierwszą jedenastkę i zero zmienników.
|