emj10 słaba ta Twoja odpowiedź z tą fotką...
Pierwsza foto jest z 1988 roku u człowieka nazwanego przez redaktora GW - Michnika - "człowiekiem honoru"

To nie są przypadkowi ludzie ot tak, przechodzili i wpadli na imprezkę...
PS. Fotkę robił Jerzy Urban.