Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 07.07.2014, 14:26
A może odwrócimy trochę pytanie i zamiast pytać o miejsce Wisły w lidze zapytamy "kto przed nami?". Bardzo mnie interesuje kto kadrowo (bo przecież przed startem sezonu tylko na tej podstawie można oceniać) jest mocniejszy od Wisły. Pytanie kieruję głównie do tych, którzy mówią, że zajmiemy miejsca od czwartego w dół.

Kto jest mocniejszy? Legia, Amica, może Lechia (bo fakt, że kupują hurtowo piłkarzy, nie oznacza, że wszystko im zaskoczy od razu, plus ten trener jest też niewiadomą). Kto jeszcze? Bo wygląda na to, że zapominam o conajmniej kilku zespołach, które mają mocne i wyrównane kadry składające się z ~20 zawodników gwarantujących odpowiedni poziom na e-klasę.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 07.07.2014 o godz. 14:32.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując