Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.07.2014, 22:06
Moim zdaniem Lechia zrobiła bardzo dobre transfery (i chyba jeszcze jakieś zrobi). Przypomina mi to nasze wzmocnienia w 1998 roku. Jedyne co może im pokrzyżować plany to brak zgrania lub nietrafiony trener.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując