|
Tymbardziej nie rozumiem jaki ma cel przytaczanie przez Ciebie takich indywiduow. Z drugiej strony takie szumowiny idealnie pasuja do obrazu polskiej polityki wiec moze i faktycznie to odpowiednie miejsce. Szkoda tylko, ze na kibicowskim forum ale co zrobisz.
|