|
Taki, ze np niektorzy glosuja na PO tylko,zeby Pis nie wygral bo bedzie wojna z kacapami bo mniejsze zlo, bo Kaczynski mieszka z kotem itp itd opcje,partie, kandydaci do wyboru.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 05.07.2014 o godz. 17:10.
|