Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 05.07.2014, 16:20
O wiele za wcześnie na takie spekulacje.
Wydaje się, że bycie wyżej niż 2xL+1xA(mica) będzie ciężkie, ale jeśli pojawi się jakiś sponsor koszulkowy to kto wie...
Nie wiadomo na czym stoimy i co będzie za 2 tygodnie więc na tym zakończę.
Ostatnio edytowane przez arti : 05.07.2014 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując