|
Na pierwszą trójkę szanse są minimalne. Legia, Lech i Lechia są teoretycznie poza naszym zasięgiem. Myślę jednak, że to nie jedyne drużyny, które wyprzedzą nas w tym sezonie. Pierwsza ósemka powinna być ale z problemami. Naszym największym problemem będą słaba obrona i skrzydła. Jedyną chyba nadzieją jest przygotowanie fizyczne tych zawodników, którzy po dwóch ciężkich okresach przygotowawczych Smudy mogą doświadczyć efektu kumulacji i być w życiowej formie. Mocno natomiast obawiam się o nowe nabytki i Stilića, którzy mogą zostać przez Franza tradycyjnie zajechani.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|