Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 05.07.2014, 13:22
Buchalik Burliga Głowacki Dudka Sadlok Stjepanovic Garguła Stilic Sarki Guerrier Jankowski Brożek 12 piłkarzy na niezłym poziomie jak na ekstraklase. Do tego młodzież, chory Jovanovic, Lucas, Uryga , Czekaj.. I Boguski (o matko) . ławkę mamy tragiczną, praktycznie żaden rezerwowy nie kopnął jeszcze prosto piłki w ekstraklasie. Musimy wytrzymać jak najdłużej bez kontuzji, wtedy spokojnie powinniśmy wejść do mistrzowskiej, w innym przypadku nasza młodzież będzie dostawać bęcki jak leci.. Przydały by się jak złoto ze 2-3 wzmocnienia ale to raczej niemożliwe. Szkoda że lysego nie wywalili i mecze tylko w tv, własne dzieci nie pozwoliły jechać na mecz bednarz won!!!
Odpowiedz cytując