Arapaho napisał(a):

|
Sorry chlopaki - rozumiem podniecenie JKM-em , zwykle taka medialna bezkompromisowośc jest lepem na muchy do którego przyciąga się wyborcow a że sie słucha tylko tego co się chce usłyszeć ...no cóz - byly tu podane przyklady w bardzo ograniczonym zakresie. Niby antykomunista ale do Kiszczaka i Jaruzela ma nutke sympatii,niby patriota ale insynuuje że Hitler to nie była taki zły bo nie ma dowodow że wiedział co słychac w Auschwitz, niby liberał ale jednak monarchista , niby monarchista ale chcialby dyktatury.
|
Trzeba być naprawdę ograniczonym, żeby nie zrozumieć o co chodzi w aluzjach do Hitlera.