Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27492
Stary 05.07.2014, 08:39
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Sorry chlopaki - rozumiem podniecenie JKM-em , zwykle taka medialna bezkompromisowośc jest lepem na muchy do którego przyciąga się wyborcow a że sie słucha tylko tego co się chce usłyszeć ...no cóz - byly tu podane przyklady w bardzo ograniczonym zakresie. Niby antykomunista ale do Kiszczaka i Jaruzela ma nutke sympatii,niby patriota ale insynuuje że Hitler to nie była taki zły bo nie ma dowodow że wiedział co słychac w Auschwitz, niby liberał ale jednak monarchista , niby monarchista ale chcialby dyktatury.
Trzeba być naprawdę ograniczonym, żeby nie zrozumieć o co chodzi w aluzjach do Hitlera.