PhantomRanger napisał(a):

|
Dobrze zrozumiałem, że wy chcielibyście widzieć Kokoszke w Wiśle po tym jak odszedł w sposób mało elegancki? To ja wole któregoś ze stoperów z CJL. Może i mamy problemy kadrowe, ale szanujmy się.
|
Toć to prawdziwy "Wiślak" był... Tylko prezes był nieogarnięty i blokował mu karierę
