Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16431
Stary 04.07.2014, 21:51
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Dobrze zrozumiałem, że wy chcielibyście widzieć Kokoszke w Wiśle po tym jak odszedł w sposób mało elegancki? To ja wole któregoś ze stoperów z CJL. Może i mamy problemy kadrowe, ale szanujmy się.
Toć to prawdziwy "Wiślak" był... Tylko prezes był nieogarnięty i blokował mu karierę
Odpowiedz cytując