Cytat:
|
Proszę nie dzielić kto jest lepszym Wiślakiem a kto nie! A tak próbują tutaj to robić niektóre osoby
|
A w tym samym poście:
Cytat:
|
Może i bez Ciebie ten klub funkcjonuje słabo, ale beze mnie tym bardziej!
|
Cytat:
|
przybić tym małolatką i gówniarzerii co sobie słit focie strzela na C
|
Lub z wcześniejszego:
Cytat:
|
to płacę za Karnet plus jedzenie 10 razy więcej niż ty za sektor C a przy tym klub na mnie zarabia a nie musi płacić za kary razem z Twoimi kumplami oczywiści
|
Sami dzielicie, odcinacie się, wyzywacie od kiboli, bandytów, oszustów itd.