Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5999
Stary 04.07.2014, 16:55
Cytat:
Proszę nie dzielić kto jest lepszym Wiślakiem a kto nie! A tak próbują tutaj to robić niektóre osoby
A w tym samym poście:

Cytat:
Może i bez Ciebie ten klub funkcjonuje słabo, ale beze mnie tym bardziej!
Cytat:
przybić tym małolatką i gówniarzerii co sobie słit focie strzela na C
Lub z wcześniejszego:

Cytat:
to płacę za Karnet plus jedzenie 10 razy więcej niż ty za sektor C a przy tym klub na mnie zarabia a nie musi płacić za kary razem z Twoimi kumplami oczywiści
Sami dzielicie, odcinacie się, wyzywacie od kiboli, bandytów, oszustów itd.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując