Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5998
Stary 04.07.2014, 16:52
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
nie, nie jeżdżę na wyjazdy, nie potrzebuje tego za to płacę za Karnet plus jedzenie 10 razy więcej niż ty za sektor C a przy tym klub na mnie zarabia a nie musi płacić za kary razem z Twoimi kumplami oczywiście
My kibole utrzymujący TS zmniejszyliśmy dług z 4,5 mln na 2 mln. kto da więcej ?
Odpowiedz cytując