TSWthedues napisał(a):

nie, nie jeżdżę na wyjazdy, nie potrzebuje tego za to płacę za Karnet plus jedzenie 10 razy więcej niż ty za sektor C a przy tym klub na mnie zarabia a nie musi płacić za kary razem z Twoimi kumplami oczywiście
|
My kibole utrzymujący TS zmniejszyliśmy dług z 4,5 mln na 2 mln. kto da więcej ?
