Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5997
Stary 04.07.2014, 16:52
Proszę czytać ze zrozumieniem, jak ktoś mi wypomina wyjazdy to oświadczam, że nie jeżdżę bo tak wolę, za to płace za karnet i żarcie czyli wzbogacam klub i jestem jego żywicielem. Rozumiem, że masz coś przeciwko temu co napisałem? Proszę nie dzielić kto jest lepszym Wiślakiem a kto nie! A tak próbują tutaj to robić niektóre osoby. Jak chce ktoś jeździć na wyjazdy to droga wolna. Natomiast wypominać mi, to jest po prostu hipokryzja! a to wynika z prostej matematyki! Ty dajesz coś od siebie ja też! Może i bez Ciebie ten klub funkcjonuje słabo, ale beze mnie tym bardziej!

Natomiast ten +100 lansu to możesz sobie WISŁAZWE przybić tym małolatką i gówniarzerii co sobie słit focie strzela na C, żeby pokazać jaki to SUPER HIPER ze mnie Wiślak/Wiślaczka na 1906% na osiedlu...
Odpowiedz cytując