TSWthedues napisał(a):

nie, nie jeżdżę na wyjazdy, nie potrzebuje tego za to płacę za Karnet plus jedzenie 10 razy więcej niż ty za sektor C a przy tym klub na mnie zarabia a nie musi płacić za kary razem z Twoimi kumplami oczywiście
|
Chwalisz się czy żalisz kolego? Co nas to interesuje, że przychodzisz sobie zjeść kiełbasę i jeszcze wydajesz na meczu więcej kasy niż ludzie z C.
+100 do lansu.