Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5993
Stary 04.07.2014, 16:14
TSWthedues napisał(a):Wyświetl post
Ja o zupie ty o dupie, napisałem wyraźnie czemu nie możecie sobie założyć drużyny? czy tak trudno na to pytanie odpowiedzieć.

Skoro SKWK pisze o rychłej upadłości w związku z długami wytworzonymi przez Bednarza i jego niegospodarność to czas najwyższy już pomyśleć o własnej drużynie.


Ja chodzę na mecze dla piłki a nie dla dopingu
No to piłkę mozesz sobie ogladać w telewizorze. Mam nadzieję, ze dla tej piłki jeździsz na mecze w innych miastach ? z kumplami oczywiście
Odpowiedz cytując