TSWthedues napisał(a):

Ja o zupie ty o dupie, napisałem wyraźnie czemu nie możecie sobie założyć drużyny? czy tak trudno na to pytanie odpowiedzieć.
Skoro SKWK pisze o rychłej upadłości w związku z długami wytworzonymi przez Bednarza i jego niegospodarność to czas najwyższy już pomyśleć o własnej drużynie.
Ja chodzę na mecze dla piłki a nie dla dopingu
|
No to piłkę mozesz sobie ogladać w telewizorze. Mam nadzieję, ze dla tej piłki jeździsz na mecze w innych miastach ?

z kumplami oczywiście
