Grantar napisał(a):

OK ale tu chodziło o odpowiedzialność w sensie finansowym a nie karnym ...
Czyli : klub płaci karę za coś a organizator tego czegoś płaci klubowi ...
|
Ale to nie jest kodeks karny. Odpowiedzialność ogólnie. Czyli wejdzie 5 nawalonych kumpli łysego, walnie butelkami w bramkarza i SKWK ma płacić karę.
Trudno, takie są realia że jedynym odpowiedzialnym organem jest organizator.